Everything you want to know about Harry Potter...

Přiženění či přivdaní členové

28. července 2012 v 14:14 |  Weasleyovi

Fleur Delacourová

Fleur Isabelle Delacourová byla studentkou francouzské Akademie čar a kouzel v Krásnohůlkách, již reprezentovala na turnaji tří kouzelnických škol, pak zaměstnankyní kouzelnické banky Gringottových a manželkou Billa Weasleyho. Její otec je Monsieur Delacour, matka je Apolline Delacour, po které Fleur i její sestra zdědily krásu - Apollónie je totiž napůl víla, čímž jsou obě sestry "čtvrtvíly".
Poprvé se objevila ve čtvrtém díle, kde se stala šampionkou Krásnohůlek v turnaji tří kouzelnických škol. Nejdřív se jí nelíbilo, že se Harry stal čtvrtým šampionem, svůj názor ale změnila, když zachránil její sestru při druhém úkolu, když se to Fleur nepodařilo. Kvůli Bartymu Skrkovi ml., který byl přestrojen za Moddyho, skončí Fleur v turnaji jako poslední. Po skončení studia v Krásnohůlkách vezme práci u Gringottových, kde se lépe seznámí s Billem, se kterým se později k nelibosti paní Weasleyové a Ginny zasnoubí. Mysleli si totiž, že Fleur Billa ve skutečnosti nemiluje. To se ale změnilo po tom, co Billa napadl Fenrir Šedohřbet a Fleur s ním i nadále zůstala.
V sedmém díle se Bill a Fleur vezmou právě v den, kdy je ministerstvo kouzelobsazeno Voldemortema smrtijedi. Později poskytli ve svém domě - Lasturové vile - úkryt hlavní trojici a několika dalším uprchlíkům. Oba jsou členy Fénixova řádu, a proto se zúčastnili bitvy o Bradavice. Spolu s Billem mají tři děti - Victoire, Dominiquea a Louise.Gabrielle Delacour

Gabrielle Delacourová je mladší sestrou Fleur, tím pádem i švagrovou všech dětí manželů Weasleyových, Harryho Pottera a Hermiony Grangerové. Poprvé byla zmíněna ve čtvrtém díle, kdy byla při druhém úkolu turnaje tří kouzelnických škol "unesena" jezerními lidmi jako to nejcennější, co má šampionka Fleur Delacourová, její sestra. Sestra ji ale nezachránila kvůli napadení ďasovci a byla zachráněna Harrym, ke kterému za to stále Fleur cítí vděk. V šestém díle Fleur tvrdí, že od té doby, co ji Harry zachránil, o něm pořád mluví. V době svatby její sestry a Billa v sedmém díle jí bylo jedenáct let. Spolu s Ginny jdou Fleur a Billovi za družičky.


Další

  • Angelina Johnsonová, manželka George
  • Hermiona Grangerová, manželka Rona
  • Harry Potter, manžel Ginny
  • Audrey Weasleyová, manželka Percyho
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama